Elementy otwierania frontów i szuflad
Systemy otwierania szuflad i systemy otwierania frontów – producent GTV
Elementy otwierania frontów i szuflad to nie tylko uchwyty do szafek. Poznaj naszą ofertę, a w niej kompleksowe systemy otwierania frontów GTV i systemy otwierania szuflad GTV – autorskie, nowoczesne, funkcjonalne i długoletnie. Zadbaliśmy o to, aby produkowane przez nas systemy otwierania frontów i szuflad były łatwe do połączenia ze sobą oraz z innymi akcesoriami meblowymi z katalogu GTV, dzięki czemu korzystając z naszego asortymentu, wyposażysz się we wszystkie elementy do budowy trwałych i komfortowych mebli, których Ci potrzeba.
Elementy otwierania frontów i elementy otwierania szuflad w katalogu GTV
W katalogu producenta GTV znajdziesz elementy otwierania frontów i szuflad takie jak odbojniki i spowalniacze (w różnych wymiarach i wersjach kolorystycznych), podnośniki i amortyzatory (pneumatyczne, mechaniczne, w wersjach tradycyjnych lub z cichym domykiem, dopasowane do mebli o różnych kolorach), prowadnice (kulkowe, rolkowe, tradycyjne lub z opcją samodociągu, w różnych wersjach wymiarowych), szablony montażowe (wiertarskie, do zawiasów), zawiasy (nakładane, wpuszczane, z opcją cichego domyku, inne). Części do otwierania frontów i części do otwierania szuflad w systemie GTV są do siebie dopasowane, więc wykorzystanie ich w ramach montażu jednej szafy, która ma zarówno szuflady, jak i półki z frontami, nie stanowi najmniejszego wyzwania.
Elementy i systemy otwierania szuflad – producent GTV
Produkowane przez nas części do otwierania szuflad – w tym pojedyncze elementy i spójne systemy otwierania szuflad – otrzymały osobną podkategorię, dzięki czemu łatwiej będzie Ci je skompletować. Możesz ułatwić sobie zadanie nawet bardziej, klikając interesującą Cię serię produktową, np. szuflady Modern Box bądź szuflady Modern Box PRO. Znajdziesz tam elementy dopasowane do systemów meblowych GTV, kompatybilne z resztą akcesoriów meblowych z danej serii.
Systemy otwierania frontów GTV – nowoczesne zawiasy
Jako producent systemów otwierania frontów kładziemy nacisk zarówno na trwałość, jak i na nowoczesną funkcjonalność części do otwierania frontów, przekładającą się na komfort i łatwość używania mebli. Proponujemy różne wygodne rozwiązania techniczne, takie jak mechanizm soft move, mechanizm non-spring, mechanizm push to open czy też mechanizm soft close. W naszym katalogu znajdziesz także tradycyjne systemy otwierania frontów GTV, w tym regular i pozostałe.

Zaprojektuj szafę w naszym konfiguratorze
To proste i intuicyjne narzędzie dla osób projektujących przestrzenie użytkowe. Ułatwia dokonanie wyliczeń na podstawie wymiarów m.in. wysokości, głębokości, szerokości czy grubości płyty.
Konfigurator usprawnia dobór odpowiednich systemów przesuwnych i akcesoriów z naszej oferty.
Baza wiedzy
Dostarczamy narzędzia, wiedzę i wsparcie, które ułatwiają codzienną pracę z naszym asortymentem.